cloud

Apie mus

Img

Tegul technologijas vaikai naudoja tikslingai!

Mūsų tikslas - vaikuose pažadinti mažuosius kūrėjus

Tikriausiai šiais technologijų spartaus vystymosi laikais, niekam, net nekyla klausimas, jog vaikams būtina mokėti naudotis technologijomis ir gilinti žinias programavimo srityje.

Z kartos vaikai, tai technologijų vaikai, kurie prisidės prie didžiųjų pasaulio pokyčių. Todėl mūsų misija, vaikams parodyti jų super galias programavimo srityje, pažadinti jų talentą, norą kurti ir džiaugsmą dalintis savo kūryba su kitais Lietuvos vaikais mažųjų programuotojų grupėje.

Z kartos vaikai nebenori ir jiem nebeužtenka tik žiūrėti i technologijas ar jomis naudotis, Z kartos vaikai nori jas kurti, todėl mūsų darbas yra leisti vaikams tapti tuo, kuo jie nori ir padėti jiems atrasti save.

img

Mažųjų programuotojų klubo tikslai

Vizija, misija ir filosofija

 • img

  Mūsų misija

  Auginti Lietuvos talentus programavimo srityje.

 • img

  Mūsų vizija

  Suvienyti kuo daugiau moksleivių į "Mažųjų programuotojų" vakų klubą ir programavimą paversti vaikų mėgiama veikla.

 • img

  Mūsų filosofija

  Mes mylime tai ką darome ir esame šventai įsitikinę, jog padėdami įkopti į žinių viršukalnes, mažiesiem, gausime atlygį kai jie užaugs ir sukurs technologijų srityje tai kas palengvins mūsų senatvę.

Matysime rezultatą robotų veiksmuose, priversime juos judėti

Mūsų programos parengtos pagal Google kids CS programą

Mokinsimės programuoti populiariausia pasaulyje Scratch blokine programavimo kalba. Tai Java Script pagrindu paremta vaikų pro- gramavimo kalba, kurią mokosi visi pasaulio vaikai, siekiantys tapti programuotojais. Blokinę programavimo kalbą naudoja Google kids CS vaikų akademijoje, šios programos pagrindinius principus mokysime edukacijos metu Lietuvos vaikus.

Augmentinė realybė - tai dar visai najas pasaulyje dalykas ir mes didžiuojamės galėdami suteikti augmentinės realybės programavimo žinių mūsų mažiesiems. Lyderiaujantis visame pasaulyje technologijų Stanfordo Amerikos universitetas didžiausią dėmesi skiria augmentinės ir virtualios realybės studijų programom, o šio universiteto technologijų profesorius Jeremy Bailenson plačiai iššsako nuomonę, jog virtuali ir augmentinė realybė mūsų visų ateitis ir ji padarys perversmą pasaulyje.

Todėl leiskime vaikam įgauti augmentinės realybės programavimo žinių ir ne tik būti dalimi, tačiau ir prisidėti prie didžiųjų pasaulio pokyčių.

img