cloud

Programos

Img

"Mažųjų programuotojų" edukacinės programos

Vaikai programuojantys savo atetitį

 • 3 - 5 klasių mokiniams

  img
  img
  img
  img
  img
  img
  img
  img

  "Mažieji programuotojai"

  Edukatorė: Inesa Stasiulytė

  Didžiuojamės pristatydami visiškai naują ne tik Lietuvoje, tačiau ir visame pasaulyje augmentinės realybės programavimą. Tai paprasto statinio vaizdo suprogramavimas į trimatį, tarsi ore sklandantį vaizdą, kurį vaikai galės stebėti iš visų pusių, pažvelgti kitomis akimis į saulės sistemos sandarą, kurią stebėsime. Taip pat spręsime uždavinius, nusifotografuosime su augmentinės realybės žirafa ir visų žvėrelių karaliumi Liūtu.

  Vaikai suprogramuos savo pirmąją augmentinės realybės aplikaciją ir neabejotinai pasijus tikrais išradėjais. Augmentinės realybės programavimas stebina, net visko mačiusius suaugusius žmonės, o vaikams tai palieka neišdildomus įspūdžius ir prikausto, net pačių didžiausių neklaužadų dėmesį.

  Augmentinės realybės programavimą vaikams, mes siūlome pirmieji ir vieninteliai Lietuvoje.

  Programa yra išvažiuojamoji! Jums niekur nereikės vykti, mes atvyksime pas Jus su robotais, kompiuteriais ir visa reikalinga technika.

  Iki pasimatymo!

 • 3 - 5 klasių mokiniams

  img
  img
  img
  img
  img
  img
  img
  img

  "Mažieji programuotojai 2"

  Edukatorė: Inesa Stasiulytė

  Mokysimės programuoti pačia populiariausia pasaulyje Scratch blokine programavimo kalba vaikams. Programuodami ir kodą rašydami planšetiniuose kompiuteriuose, vaikai rezultatą matys iš karto robotų veiksmuose. Matymas rezultato iš karto, leidžia išlaikyti vaikų susidomėjimą ir norą mokytis toliau. 75% vaikų po edukacijos toliau gilina žinias programavimo srityje ir tai tampa vaikų pomėgiu. Mažųjų programuotojų antrasis tikslas – nukreipti vaikus tikslingam technologijų naudojimui, kad technologijos lavintų vaikus, o ne švaistytų jų laiką.

  Mes ne tik mokysimės programuoti, tačiau ir tikrinsime žinias susiskirstę į komandas. Komandos varžysis tarpusavyje savo įgytomis žiniomis, kurios komandos robotas istorinį labirintą išeis pirmas. Nugalėtojų lauks prizai! O programos pabaigoje visi moksleiviai gaus Mažųjų programuotojų diplomą.

 • 3 - 5 klasių mokiniams

  img
  img
  img
  img
  img
  img
  img
  img

  "Mažųjų programuotojų Kalėdos"

  Edukatorė: Inesa Stasiulytė

  Mažųjų programuotojų Kalėdos – tai Kalėdinė programa skirta pradžiuginti vaikams Kalėdiniu laikotarpiu. Suprogramuosime Kalėdas! Lai Kalėdos būna linksmos, protingos ir naudingos vaikams.

  Visi tapsime Kalėdų senelio nykštukais programuotojais. Rašydami kodą planšetiniuose kompiuteriuose padėsim robotams surasti kelią Kalėdiniam labirinte pas Kalėdų senelį į Laplandiją!

  Sėkmingai įvykdę užduotis vaikai gaus Kalėdinių siurprizų, mini dovanėlių, vaikų prasmingoms, protingoms ir saldžioms Kalėdoms!

"Mažųjų programuotojų"

Programų sąlygos

Programa Vaikų amžius Edukatorių skaičius Mokinių skaičius Kaina mokiniui
"Mažieji programuotojai" 3 / 4 / 5 klasių mokiniams 1 Nuo 40 - 140 € 5
"Mažieji programuotojai 2" 3 / 4 / 5 klasių mokiniams 1 Nuo 40 - 140 € 5
"Mažųjų programuotojų Kalėdos" 3 / 4 / 5 klasių mokiniams 1 - 2 Nuo 40 - 140 € 5